• Пищевой гель Киборг

Пищевой гель Киборг

  • Производитель: Healthyclopedia
  • Артикул: 1318
  • Наличие: Есть в наличии
  • Объем в мл: 120
  • 67.00 грн.Турбує підвищена стомлюваність і зниження здатності до концентрації уваги? Помічаєте зниження стійкості організму до інфекцій? Відчуваєте слабкість на фоні дієти або фізичних навантажень? Бажаєте підвищити свої функціональні можливості (спортивні ресурси, стійкість до стресу)?


«Кіборг» гель — це унікальна комбінація вітамінів, амінокислот та рослинних екстрактів тонізуючої та регенераторної дії для надможливостей!

Рекомендований студентам, водіям та людям, чия діяльність вимагає підвищеної уваги та працездатності. 

 

Активні речовини гелю: Таурин – амінокислота, яка відіграє важливу роль в виробленні енергії, згортанні крові, у синтезі колагену, волокнистих тканин, шкіри, а також в утворенні ферментів. Покращує роботу серцево-судинної системи. Гуарани екстракт – природний енергетик, який покращує пам'ять, підвищує витривалість, прискорює «зростання» м'язів і спалювання жирів, виводить з м'язів молочну кислоту. Женьшеню екстракт – тонізуючий адаптоген, який покращує рефлекторну діяльність, активує обмін речовин, підвищує працездатність, імунітет. Кофеїн зменшує сонливість, втому, стимулює психічну, фізичну і розумову діяльність. Вітамін С – потужний антиоксидант, який підвищує стійкість до інфекцій і навантажень. Вітамін В1 бере участь у виробленні енергії, нейромедіатора ацетилхоліну, в обміні вуглеводів, амінокислот, засвоєнні білків, а також позитивно впливає на нервову систему та інтелектуальні здібності. Вітамін В6 контролює роботу близько 60 ферментів, бере участь у синтезі нейромедіаторів (серотоніну, норадреналіну, дофаміну), що впливають на настрій і розумову діяльність. Вітамін В12 бере участь в перетворенні неактивної форми фолієвої кислоти в активну, в утворенні мієліну - захисної оболонки нервових волокон, є важливим для клітин, що швидко діляться - клітин кісткового мозку і епітеліальних клітин.

 

Склад у 120 мл гелю: вода питна, глюкозо-фруктозний сироп – 56 г, таурин – 4,2 г, гуарани екстракт -1,4 г, кофеїн - 0,46 г, вітамін С – 0,7г, женьшеню екстракт сухий - 0,07 г, вітамін В1 – 0,007 г, вітамін В6 – 0,007 г, вітамін В12 – 0,00001 г, гліцерин, ароматизатор кави, лимонна кислота, камідь ксантанова, камідь гуарова, сукралоза, сорбат калію, бензоат натрію, барвник карамель. Містить цукрозамінник.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Рекомендуемые товары